close

Webová analytika

arrow

Zaujímate sa o efektívnejšie využitie webu, ako kanálu pre komunikáciu, generovanie leadov a obchod? Potom potrebujete presne pochopiť potreby vašej cieľovej skupiny a spôsobu, ako toto publikum interaguje s vašou značkou, webom alebo eshopom.

My vám pomôžeme pomocou na mieru prispôsobených služieb, zberom a analýzou relevantných dát. Na základe týchto výstupov naplánujeme vhodné opatrenia.

Môžme napríklad vykonávať A/B testy, aby ste pochopili, ako rôzne varianty alebo usporiadanie prvkov na vašej webstránke ovplyvňujú správanie návštevníkov. Využívať Heatmapy, aby sme odhalili, kam sa ľudia pozerajú, čo im na webe chýba a mnoho ďalšieho.

Sme držiteľmi certifikátu Google Analytics Qualified Individual

 Google Analytics

Optimalizácia a personalizácia webových stránok na základe analytických údajov je budúcnosťou online marketingu.

 • A/B testing

  A/B testing

  Mnohé z našich odporúčaní, ktoré vám dáme pri optimalizácií vašich webových stránok, majú pôvod v našich skúsenostiach z dlhoročnej práce na rôznych internetových projektoch.

  Zobraziť viac

 • Webová a mobilná analytika

  Webová a mobilná analytika

  Prinášajú Vám peniaze investované do Google AdWords zisk? O koľko vám stúpol predaj po spustení nových kampaní na Faceboku? Aký bol vplyv nedávneho redizajnu webu na mieru konverzie? V ktorých oblastiach je potenciál pre ďalší rast vášho biznisu na internete?

  Zobraziť viac

 • Optimalizácia konverzného pomeru (CRO)

  Optimalizácia konverzného pomeru (CRO)

  Úsilie venované zvýšeniu miery konverzie zvyčajne za to stojí. Len si predstavte, že skôr než začnete investovať do navýšenia rozpočtu, aby ste získali väčšiu návštevnosť, jednoducho zvýšite predaj s návštevnosťou, ktorú už máte.

  Zobraziť viac

Kontaktujte nás

+421 908 338 164 

 info@onlyne.sk

Tieto internetové stránky používajú k poskytovaniu služieb, personalizácií reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním týchto internetových stránok s tým vyjadrujete svoj súhlas. Ďalšie informácie