Efektívny online marketing

V prostredí dnešného Internetu sú zákazníci zahltení množstvom reklamy a nie je jednoduché zaujať ich pozornosť. Naším poslaním v tomto procese je investovať váš rozpočet maximálne efektívne.

Pomôžeme vám nájsť najlukratívnejšie formy reklamy pre váš biznis. Základom je meranie výkonnosti všetkých reklám prostredníctvom sledovacích scriptov umiestnených na vašom webe. Po detailnej analýze vašich potrieb vám navrhneme individuálnu reklamnú stratégiu. Začneme tým reklamným kanálom, ktorý vám poskytne najvyšší výkon, a potom postupne otestujeme ďalšie možnosti. V 90% prípadov je reklamný systém Google AdWords najlepšou voľbou pre úspešný štart do online marketingu.

Google však nie je jediný reklamný kanál. Je síce v našich podmienkach najväčší, ale často je aj najkonkurenčnejší. Preto sledujeme ďalšie alternatívy, ktoré v konkrétnych prípadoch môžu priniesť dobré výsledky pri nižších nákladoch.

S cieľom maximálne využiť synergické efekty vám okrem PPC kampaní odporúčame tiež prvky Inbound marketingu, ako sú optimalizácia pre vyhľadávače (SEO), obsahový marketing (content marketing) alebo marketing v sociálnych médiách (social media marketing).