close

Optimalizácia pre vyhľadávače (SEO)

Ako zatraktívniť  vašu značku pre užívateľov a zároveň aj pre Google? Kvalitné SEO prepojené s Content marketingom zabezpečí lepšie hodnotenie webstránky algoritmom vyhľadávača, ktorý ju tak posunie na lepšie pozície.

Cieľom SEO je postupne zvyšovať prirodzenú návštevnosť stránok z vyhľadávania v Google a iných vyhľadávačoch. Služba je úzko prepojená hlavne s content marketingom, keďže moderné SEO je hlavne o kvalitnom a pútavom obsahu, ktorý sa koncepčne píše na webe a pre ktorý sa postupne získavajú nové kvalitné odkazy.

 

Úspešná optimalizácia pre vyhľadávače je založená na:

  • analýze kľúčových slov
  • technickej báze zameranej na porovnanie s konkurenciou
  • komplexných on-page SEO zlepšeniach a monitoringu celostnej architektúry informácií na webových stránkach
  • kvalitnom odkazovom portfóliu
  • content marketingu - tvorbe relevantného obsahu
  • vyhodnocovaní webovej analytiky a KPI
  • reportingu

V dlhodobom horizonte môže fungovať SEO stratégia iba v prípade, že je šitá na mieru potrebám konkrétneho klienta - a práve to je naším cieľom.

 

Výhody optimalizácie pre vyhľadávače

Pre väčšinu užívateľov internetu sú vyhľadávače ako Google oknom na web.

SEO je dlhodobá záležitosť. Trvá spravidla niekoľko mesiacov, kým webstránky zvýšia svoj traffic cez SEO. Na druhej strane dobre optimalizované webstránky si svoje pozície taktiež aj dlhšie udržia.

Ďalšou výhodou optimalizácie webstránky  je zlepšenie ”skóre kvality” V Google Adwords, je jedným z parametrov ovplyvňujúcich cenu za klik.

Naproti SEO stoja platené marketingové kanály, ako je Google AdWords. Výhodou platenej reklamy  je dosiahnutie rýchlych výsledkov v krátkom čase, čo SEO nedokáže.

Preto je súčasťou dobre premyslenej Search stratégie aj kombinácia SEO a platenej reklamy, tzv. SEM (Search engine marketing).

 

Vyžiadajte si ponuku

Neplytvajte svojím časom a svojimi peniazmi. Spoľahnite sa na naše skúsenosti v optimalizácií pre vyhľadávače a vyžiadajte si cenovú ponuku.

 

 

Kontaktujte nás

+421 908 338 164 

 info@onlyne.sk

Tieto internetové stránky používajú k poskytovaniu služieb, personalizácií reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním týchto internetových stránok s tým vyjadrujete svoj súhlas. Ďalšie informácie