close

Display reklama

Moderná Display reklama je dôležitou súčasťou úspešnej online marketingovej stratégie. Ak chcete, aby sa ľudia na Internete zaujímali o vaše produkty a služby a stali sa vašimi zákazníkmi, musíte najprv získať ich pozornosť.

Bannery nie sú prežitok

Moderná Display reklama je dôležitou súčasťou úspešnej online marketingovej stratégie. Ak chcete, aby sa ľudia na Internete zaujímali o vaše produkty a služby a stali sa vašimi zákazníkmi, musíte najprv získať ich pozornosť. Toto dosiahnete práve dobre urobenou a správne zacielenou grafickou reklamou.

Dnešný display marketing už nie je len otázkou nákupu bannerového priestoru na zaujímavej reklamnej ploche. Potrebujete osloviť tých správnych ľudí v správnom čase. Kvalitne pripravená bannerová kampaň, s premyslenými cieľmi a stratégiou, môže byť naozaj vysoko efektívna.

 

Čo je Display reklama?

Grafická reklama je rýchlo sa rozvíjajúca disciplína online marketingu. Zahŕňa grafické reklamné materiály, ako sú statické alebo dynamické bannery, a tiež kombinovaný textovo-grafický obsah. Grafická reklama sa používa najmä pre generovanie vysokého dosahu.

Tradičným prístupom v Display reklame bolo umiestnenie reklamných médií na tematicky vhodných weboch. Dnes sa stále viac kladie nie na konkrétne umiestnenie reklamy, ale na zasiahnutie cieľovej skupiny, t.j. potenciálnych zákazníkov. Samozrejme je možné obidva aspekty kombinovať.

Pomôžeme vám s výberom správnych kanálov a foriem reklamy do optimálneho mixu pre vašu display stratégiu.

 

Obsahová sieť Google (Google Display Network)

Obsahová sieť Google (GDN) poskytuje jednoduchý a efektívny prístup k display reklame. Skladá sa z miliónov internetových stránok, fór a blogov, ktoré ich vydavatelia sprístupnili prostredníctvom systému Google AdSense.

Kampane v Obsahovej sieti sa spravujú v rozhraní Google AdWords. Google ponúka celý rad možností zacielenia, ako sú témy a záujmy, demografické a geografické ukazovatele, remarketing, alebo výber konkrétnych webových stránok. Kampane môžu tiež zacielené na kľúčové slová (kontextové cielenie).

Obsahová sieť Google oslovuje viac ako 90% užívateľov Internetu na celom svete. Vzhľadom na pružnosť pri správe a plánovaní kampaní je Obsahová sieť Google vhodná aj pre malých inzerentov alebo inzerentov, ktorí s display marketingom len začínajú.

Najväčšou výhodou Obsahovej siete Google je jednoduchá tvorba a správa kampaní, transparentnosti dát a vysoká flexibilita. Avšak kvalita dostupných reklamných priestorov nie je vždy ideálna pre náročných inzerentov. V prípade, že potrebujete prémiové reklamné plochy, pripravíme vám riešenie zodpovedajúce vašej značke.

 

Komplexné Onlyne služby

Ako Google Partner si udržiavame prehľad vo všetkých aktuálnych novinkách a trendoch. Sme držiteľmi individuálnych certifikátov pre reklamu v Obsahovej sieti Google. Neobmedzujeme sa však len na tento priestor, vieme vám navrhnúť riešenie, ktoré bude pre vás najvhodnejšie. V oblasti display reklamy vám vieme ponúknuť:

  • analýzu vášho produktu, konkurencie a cieľovej skupiny
  • návrh marketingovej stratégie
  • odborné konzultácie pri tvorbe bannerov vo vašej réžii alebo sprostredkovanie u našich partnerov
  • nastavenie a dlhodobú správu reklamných kampaní vo všetkých relevantných systémoch (GDN, ďalšie PPC a RTB systémy)
  • priamy nákup prémiových reklamných plôch
  • priebežné meranie a optimalizáciu výkonnosti kampaní

 

Prečo si správu videokampaní vybrať práve v digitálnej marketingovej agentúre Onlyne?

  • Skúsenosti a odbornosť. Display reklama je niečo iné ako reklama vo vyhľadávači, začiatočník by sa do nej nemal púšťať. Výsledky spravidla nevidíte ihneď, takže si vyžaduje skúseného špecialistu, ktorý pozná všetky aspekty.
  • Orientácia na výsledky. Online marketing má široké možnosti merania a vyhodnocovania. Vy to možno neviete, ale my áno - a s priemernými výsledkami sa určite neuspokojíme.
  • Transparentnosť. Problémy neskrývame, ale riešime. K reklamnému účtu (kde je to relevantné) máte neobmedzený prístup a o výkonnosti svojich kampaní od nás dostanete pravidelné reporty.
  • Široké spektrum služieb. Pracujeme s Google AdWords, Facebook Ads, Etargetom a ďalšími reklamnými systémami. Rozumieme SEO aj sociálnym médiám, blízky nám je content marketing aj ďalšie formy marketingu na Internete. Pomôžeme vám nájsť najvhodnejší priestor pre vašu efektívnu prezentáciu a postaráme sa, aby všetky kanály spolu ladili.

 

Vyžiadajte si ponuku

Neplytvajte svojím časom a svojimi peniazmi. Spoľahnite sa na naše skúsenosti a vyžiadajte si cenovú ponuku.

Kontaktujte nás

+421 908 338 164 

 info@onlyne.sk

Tieto internetové stránky používajú k poskytovaniu služieb, personalizácií reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním týchto internetových stránok s tým vyjadrujete svoj súhlas. Ďalšie informácie