close

Content Marketing

Najúspešnejšie content marketingové kampane sa zameriavajú na témy a príbehy, ktoré sú relevantné pre cieľovú skupinu, a sú viac ako len táranie o produktoch a službách. 

Obsahový marketing, to sú príbehy, nielen údaje o produktoch. Je to prístup, ktorého cieľom je vytvoriť trvalé väzby so zákazníkmi prostredníctvom poskytovania užitočného obsahu.

 

Tvorba obsahu

Naši copywriteri a grafici vytvárajú vysoko kvalitný obsah a správna stratégia jeho distribúcie zabezpečí dosiahnutie vašich cieľov.

Ako tvoríme obsah ?

  • úvodné stretnutie s klientom
  • definovanie cieľov
  • vytvorenie persón
  • vytvorenie redakčného kalendára
  • tvorba a distribúcia obsahu

 

Ciele content marketingu

Na základe spoločne definovaných cieľov určíme spolu s vami obsahovú stratégiu pre vašu cieľovú skupinu. Tá zahŕňa nielen obsah, zodpovedajúce médium a kanály používané na distribúciu obsahu, ale aj  presný proces kampane a frekvenciu pridávania nového obsahu.

Zabezpečíme, aby bol váš obsah dodaný v najvyššej kvalite!

 

SEO a tvorba obsahu

Tvorba kvalitného obsahu je kľúčový faktor pri optimalizácii pre vyhľadávače, aby bola zaistená vaša v neplatených výsledkoch vyhľadávania. Vyhľadávače preferujú kvalitný a čerstvý obsah, ktorý posúvajú na popredné miesta v SERPe. Rovnako dôležitá, ako tvorba vysoko kvalitného obsahu, je aj jeho distribúcia na blogu alebo iných kvalitných weboch z príslušného odvetvia. Aj najlepší obsah je nanič, pokiaľ nie je nájdený a šírený ostatnými užívateľmi. Máme kontakty na kvalitné portály, rovnako ako nástroje na identifikáciu vhodných zdrojov vo vašom odvetví.

Postaráme sa, aby vaša cieľová skupina našla obsah, ktorý jej je určený!

 

Vyžiadajte si ponuku

Neplytvajte svojím časom a svojimi peniazmi. Spoľahnite sa na naše skúsenosti s content marketingom a vyžiadajte si cenovú ponuku.

Kontaktujte nás

+421 908 338 164 

 info@onlyne.sk

Tieto internetové stránky používajú k poskytovaniu služieb, personalizácií reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním týchto internetových stránok s tým vyjadrujete svoj súhlas. Ďalšie informácie